VyhledáváníKalendář událostí

Flat View
Rok
Měsíční pohled
Měsíc
Weekly View
Týden
Daily View
Dnes
Search
Vyhledat

19. výroční Legioples

 
Od: sobota, 17. březen 2018 19:00
Do: sobota, 17. březen 2018 
Autor: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Místo: Praha, Korunní 30 - Divadlo v Korunní
Kontakt: 
Poznámky: 

 

19. Legioples


Kdy: 17. 3. 2018 v 19:00
Kde: Divadlo v Korunní, Korunní 30 Praha 2

Již tradiční XIX. legionářský ples pořádaný u příležitosti 19. výročí návratu statečných legionářů z Ruska. Ples pořádá spolek Rolling a spol. u příležitosti znovuuvedení hry Legie: Sibiřský příběh.

Letos uvedeme již 19. běh larpu Legie: Sibiřský příběh. Při této příležitosti bychom rádi podpořili Spolek Vlčí Máky věnující se podpoře těch, kteří zasvětili život službě vlasti a společnosti. Na pomoc organizaci poputuje polovina zisku z nakoupených vstupenek a tombolových lístků. Přímo na plese bude zároveň umístěna kasička pro další dobrovolné příspěvky.

Uctivě zváni jsou všichni minulí hráči, jakožto i ostatní příznivci činnosti spolku. Akce je koncipována tak, aby si na své přišli milovníci tance i příznivci společenského potlachu. Hrát bude živá i reprodukovaná hudba.

Akce je kostýmová a zasazením odpovídá atmosféře 30. - 40. let. Rádi uvidíme dobové róby a uniformy, ale ani klasické plesové oblečení s drobnými doplňky se neztratí.

Více o programu již brzy!

Posláním 400 korun na náš transparentní účet 2200910884 / 2010 si zakoupíte svůj lístek, zde si svoji platbu také můžete zkontrolovat, jestli dorazila. Do poznámky pro příjemce napište prosím své jméno, případně jména lidí za které platíte, abychom věděli ke komu platbu přiřadit.
Počet vstupenek je omezený.

facebook

PartneřiNavštivte© 2015 Českoslovenká obec legionářská
patka