VyhledáváníKalendář událostí

Flat View
Rok
Měsíční pohled
Měsíc
Weekly View
Týden
Daily View
Dnes
Search
Vyhledat

Den válečných veteránů (Liberec)

 
Od: pátek, 9. listopad 2018 09:00
Do: pátek, 9. listopad 2018 
Autor: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Místo: Liberec-Ostašov / Liberec, náměstí Štefánikovo 564/1 - Kasárna 6. října
Kontakt: Pavel Tichý - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; 702 008 566; 973 261 007
Poznámky: 

 

V pátek 9. listopadu 2018 při příležitosti Dne válečných veteránů uctí památku obětem válek a vzdají hold bojovníkům za svobodu příslušníci 31. pluku radiační, chemické a biologické ochrany. Oslavy budou zahájeny v 9.00 hodin na vojenském hřbitově zajateckého tábora v Ostašově, kde vojáci, představitelé státní správy a samosprávy a vojenští veteráni položí u památníku kytice a věnce. Poté budou oslavy pokračovat na vojenském hřbitově v Ruprechticích, kde proběhne od 10.00 hodin pietní akt u památníku padlých.

Od 11.00 hodin se uskuteční na nástupišti v Kasárnách 6. října za účasti významných hostů slavnostní nástup liberecké jednotky. Nejlepší vojáci budou oceněni medailí ministra obrany Za službu v ozbrojených silách I., II. a III. stupně. Hejtman Libereckého kraje Martin Půta vyznamená příslušníky Integrovaného záchranného systému Záslužnou medailí I. a II. stupně. Medaile na slavnostním nástupu předá také ředitel Krajského vojenského velitelství Liberec a velitel pěší roty Aktivní zálohy při KVV Liberec.

 

PartneřiNavštivte© 2015 Českoslovenká obec legionářská
patka