VyhledáváníKalendář událostí

Flat View
Rok
Měsíční pohled
Měsíc
Weekly View
Týden
Daily View
Dnes
Search
Vyhledat

ARMY TEST

 
Od: úterý, 5. březen 2019 08:00
Do: úterý, 5. březen 2019 
Autor: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Místo: Praha, Za Císařským mlýnem 1063/5 - OLYMP Centrum sportu Ministerstva vnitra ČR
Kontakt: Ludvík Cimburek - 737 040 108
Poznámky: 

 

ARMY TEST

V úterý 5. března 2019 od 8.00 hodin se v Centru sportu ministerstva vnitra Olymp v Dejvicích uskuteční soutěž ARMY TEST pro žáky pražských škol. Nově proběhne také soutěž o „Pohár ministra obrany smíšených novinářských dvojic“. Akce se uskuteční pod záštitou ministra obrany Lubomíra Metnara, který také okolo 15.00 hodin vyhlásí a ocení vítěze soutěže. Akce se zúčastní i další představitelé resortu a jím zřizovaných státní podniků a také představitelé velení Armády České republiky.

ARMY TESTy probíhají po celé republice už třetí rok a zkusily si je za tu doby stovky dětí a dospělých. Hlavním smyslem celé akce je motivovat děti i dospělé k pohybu a dát jim příležitost si na vlastní kůži zkusit, jak náročné jsou armádní prověrky, které každoročně podstupují profesionální vojáci.

IZájemci o soutěž se mohou hlásit na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Hlavní organizátor, Ludvík Cimburek, zodpoví případné dotazy na tel. čísle 737 040 108.

 

facebook

PartneřiNavštivte© 2015 Českoslovenká obec legionářská
patka