Kalendář událostí

Flat View
Rok
Měsíční pohled
Měsíc
Weekly View
Týden
Daily View
Dnes
Search
Vyhledat

15. memoriál hrdiny SSSR generála Josefa Buršíka

 
Od: sobota, 12. září 2020 08:00
Do: sobota, 12. září 2020 20:00
Autor: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Místo: Postřekov
Kontakt: Br. Miroslav Kaufner - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Poznámky: 

 

Obec Postřekov, 1. tanková rota AZ "Československých legií" a Československá obec legionářská - jednota Rokycany srdečně zvou na pietní akt u příležitosti výročí narození hrdiny SSSR gen. Josefa Buršíka dne 12. září 2020. Akce začne v 9:30 položením kytice u pamětní desky na obecním úřadu. Následně proběhne pietní akt u pomníku před rodným domem Josefa Buršíka. Pro zájemce bude také otevřena Síň tradic 1. tankové roty. Členové ČsOL pak mají dále na programu střelecký memoriál na střelnici nad obcí. 

 

15. memoriál hrdiny SSSR Generála Josefa Buršíka

Soutěž je tradičně pořádaná na počest postřekovského rodáka Josefa Buršíka a zúčastnit se jí mohou všichni příslušníci 1. tankové roty AZ AČR (platí i pro zájemce ze 73. tpr. Přáslavice) a členové ČSOL. Potvrzení účasti příslušníků AZ AČR je nutné do do 30. srpna svým velitelům čet, členů jednoty ČSOL pak br. Miroslavu Kaufnerovi (e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), z důvodu zajištění munice a stravy (bude domluven oběd, hradí každý individuálně). Ubytování účastníků je možné ve vlastních stanech nebo vozidlech přímo na střelnici, takže lze přijet klidně na celý víkend. Něco k pití a jídlu bude během i po soutěži zajištěno (v pátek, případně v neděli je stravování ve vlastní režii).

 

facebook