Kalendář událostí

Flat View
Rok
Měsíční pohled
Měsíc
Weekly View
Týden
Daily View
Dnes
Search
Vyhledat

16. memoriál Hrdiny SSSR generála Josefa Buršíka

 
Od: sobota, 11. září 2021 09:00
Do: sobota, 11. září 2021 20:00
Autor: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Místo: Postřekov
Kontakt: Br. Miroslav Kaufner - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Poznámky: 

 

Obec Postřekov, 1. tanková rota AZ "Československých legií" a Československá obec legionářská - jednota Rokycany srdečně zvou na pietní akt u příležitosti výročí narození Hrdiny SSSR generála Josefa Buršíka dne 11. září 2021.

Akce začne v 10:00 položením kytice u pamětní desky na obecním úřadu. Následně proběhne pietní akt u pomníku před rodným domem Josefa Buršíka. Členové ČsOL pak mají dále na programu střelecký memoriál na střelnici nad obcí. 

 

16. memoriál Hrdiny SSSR generála Josefa Buršíka

Soutěž je tradičně pořádaná na počest postřekovského rodáka Josefa Buršíka a zúčastnit se jí mohou všichni příslušníci 1. tankové roty AZ AČR (platí i pro zájemce ze 73. tpr. Přáslavice) a členové ČSOL. Potvrzení účasti příslušníků AZ AČR je nutné do do 31. srpna svým velitelům čet, členů jednoty ČsOL pak br. Miroslavu Kaufnerovi (e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Ubytování účastníků je možné ve vlastních stanech nebo vozidlech přímo na střelnici, takže lze přijet klidně na celý víkend. Něco k pití a jídlu bude během i po soutěži zajištěno (v pátek, případně v neděli je stravování ve vlastní režii).

 

https://www.facebook.com/events/1047741515968821/