VyhledáváníKalendář událostí

Flat View
Rok
Měsíční pohled
Měsíc
Weekly View
Týden
Daily View
Dnes
Search
Vyhledat

Den otevřených dveří na Ministerstvu obrany ČR

 
Od: čtvrtek, 28. září 2017 09:00
Do: čtvrtek, 28. září 2017 14:00
Autor: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Místo: Praha, Tychonova 1 - Ministerstvo obrany České republiky
Kontakt: Michal Abrhám, odbor komunikace MO - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; 973 200 207; 602 157 317
Poznámky: 

 

Dne 28. září 2017 se v době od 9.00 do 14.00 hodin uskuteční Den otevřených dveří na Ministerstvu obrany. Stane se tak poprvé v novodobé historii ČR. Pro návštěvníky bude připravena zhruba třicetiminutová prohlídka reprezentativních prostor hlavní budovy ministerstva s odborným výkladem vojenských historiků. Ke zhlédnutí budou jednací místnosti, salónky i pracovna ministra obrany a také výstava o historii objektu.

V rámci Dne otevřených dveří budou v areálu Ministerstva obrany vystaveny současné i historické automobily ministrů obrany ze sbírek Vojenského historického ústavu, dále moderní vojenská vozidla Iveco a Kajman, k vidění budou i ruční zbraně. Kromě toho bude instalována výstava "Ten druhý život" s fotografiemi z vojenských zahraniční misí.

Nejen pro malé návštěvníky bude představen projekt Příprava občanů k obraně státu (POKOS) s výstavou a soutěžemi s odměnami.

K akci je nutná registrace. Bližší informace a podmínky registrace naleznete zde:

http://www.mocr.army.cz/scripts/detail.php?id=136389

 

PartneřiNavštivte© 2015 Českoslovenká obec legionářská
patka