VyhledáváníKalendář událostí

Flat View
Rok
Měsíční pohled
Měsíc
Weekly View
Týden
Daily View
Dnes
Search
Vyhledat

Slavnostní nástup příslušníků AČR a PČR po návratu ze zahraničních operací a misí

 
Od: pátek, 23. listopad 2018 12:00
Do: pátek, 23. listopad 2018 
Autor: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Místo: Praha, U Památníku 1900 - Národní památník na Vítkově
Kontakt: Vlastimila Cyprisová - 973 216 044; 702 000 371; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Poznámky: 

 

V pátek 23. listopadu 2018 se od 12.00 hodin ve Slavnostní síni Národního památníku na Vítkově v Praze uskuteční slavnostní nástup příslušníků AČR a PČR po návratu ze zahraničních operací a misí. Nástupu se zúčastní ředitel Společného operačního centra MO generálmajor Jiří Verner, náměstkyně ministra obrany Kateřina Suchoňová, poslankyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a předsedkyně Výboru pro obranu Jana Černochová a další hosté.

Medaile Za službu v zahraničí převezmou vojáci 10. jednotky CASA, kteří plnili úkoly na Sinajském poloostrově v Egyptě a 3 čeští důstojníci začlenění do struktury mezinárodního štábu velitelství mise MFO. Dále budou oceněni vojenští profesionálové stabilizační mise OSN MINUSMA působící v Mali a mírové mise OSN MINUSCA působící na území Středoafrické republiky. Medaile také obdrží příslušníci výcvikové jednotky Policie České republiky, kteří byli nasazeni na území Iráku. Vybraným vojákům budou uděleny Záslužné kříže ministra obrany ČR, Čestné odznaky AČR Za zásluhy a věcné dary.

PartneřiNavštivte© 2015 Českoslovenká obec legionářská
patka