Kalendář událostí

Den otevřených dveří pro zájemce o studium na Univerzitě obrany

 
Od: čtvrtek, 7. březen 2019 08:00
Do: čtvrtek, 7. březen 2019 
Autor: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Místo: Brno, Šumavská 2 - Kasárna Univerzita obrany Brno
Kontakt: Vladimír Šidla - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; 973 442 554; 602 695 153
Poznámky: 

 

Ve čtvrtek 7. března 2019 od 8.00 hodin pořádá Univerzita obrany v objektu brněnských kasáren v ulici Šumavská pro zájemce o studium na vojenské vysoké škole Den otevřených dveří. Nabídku studijních programů a oborů pro akademický rok 2019/2020 představí Fakulta vojenského leadershipu a Fakulta vojenských technologií. Uchazeči o vojenské i civilní studium budou seznámeni s podmínkami přijímacího řízení, průběhem studia, zabezpečením studentů a uplatněním absolventů.

Úvodní přednášky o možnostech studia na brněnských fakultách Univerzity obrany začínají v 9.00 a 11.30 hodin. Středoškoláci, kteří se rozhodnou pro vojenské studium na Univerzitě obrany, si mohou přímo na místě podat přihlášku ke studiu a s profesními poradci Rekrutačního střediska Armády ČR zahájit úkony nutné k povolání do služebního poměru vojáka z povolání. Návštěvníci se mohou těšit nejen na kompletní informační servis, ale také na ukázky taktického výcviku studentů a boje zblízka MUSADO MCS, moderních laboratoří, protiletadlových prostředků, pozemní pásové a kolové techniky a ručních zbraní AČR.

 

facebook