Akce - Legiovlak - 2022

17květen
Legiovlak v Liberci
Nádraží Liberec je sedmou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Liberci přístupný zdarma od úterý 17. až do neděle 22. května. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
24květen
Legiovlak v Turnově
Nádraží Turnov je osmou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Turnově přístupný zdarma od úterý 24. až do neděle 29. května. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
31květen
Legiovlak v Hradci Králové
Nádraží Hradec Králové, hlavní nádraží je devátou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Hradci Králové přístupný zdarma od úterý 31. května až do neděle 5. června. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
7červen
Legiovlak v Jaroměři
Nádraží Jaroměř je desátou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Jaroměři přístupný zdarma od úterý 7. až do neděle 12. června. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
14červen
Legiovlak v Novém Bydžově
Nádraží Nový Bydžov je jedenáctou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Novém Bydžově přístupný zdarma od úterý 14. až do neděle 19. června. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
21červen
Legiovlak ve Slatiňanech
Nádraží Slatiňany je dvanáctou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak ve Slatiňanech přístupný zdarma od úterý 21. až do neděle 26. června. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
28červen
Legiovlak v Sázavě
Nádraží Sázava je třináctou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Sázavě přístupný zdarma od úterý 28. června až do neděle 3. července. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
5červenec
Legiovlak v Ledči nad Sázavou
Nádraží Ledeč nad Sázavou je čtrnáctou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Ledči nad Sázavou přístupný zdarma od úterý 5. až do neděle 10. července. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
12červenec
Legiovlak v Kuřimi
Nádraží Kuřim je patnáctou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Kuřimi přístupný zdarma od úterý 12. až do neděle 17. července. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
19červenec
Legiovlak ve Slavkově u Brna
Nádraží Slavkov u Brna je šestnáctou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak ve Slavkově u Brna přístupný zdarma od úterý 19. až do neděle 24. července. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
26červenec
Legiovlak v Uherském Brodě
Nádraží Uherský Brod je sedmnáctou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Uherském Brodě přístupný zdarma od úterý 26. až do neděle 31. července. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
2srpen
Legiovlak v Brumově
Nádraží Brumov je osmnáctou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Brumově přístupný zdarma od úterý 2. až do neděle 7. sprna. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
9srpen
Legiovlak ve Frenštátě pod Radhoštěm
Nádraží Frenštát pod Radhoštěm je devatenáctou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak ve Frenštátě pod Radhoštěm přístupný zdarma od úterý 9. až do neděle 14. sprna. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
16srpen
Legiovlak v Odrách
Nádraží Odry je dvacátou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Odrách přístupný zdarma od úterý 16. až do neděle 21. sprna. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
23srpen
Legiovlak v Kojetíně
Nádraží Kojetín je jednadvacátou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Kojetíně přístupný zdarma od úterý 23. až do neděle 28. sprna. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
30srpen
Legiovlak ve Veselí nad Moravou
Nádraží Veselí nad Moravou je dvaadvacátou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak ve Veselí nad Moravou přístupný zdarma od úterý 30. srpna až do neděle 4. září. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
6září
Legiovlak ve Zlíně
Nádraží Zlín-střed je třiadvacátou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak ve Zlíně přístupný zdarma od úterý 6. až do neděle 11. září. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
13září
Legiovlak v Tišnově
Nádraží Tišnov je čtyřiadvacátou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Tišnově přístupný zdarma od úterý 13. až do neděle 18. září. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
20září
Legiovlak v Mikulově
Nádraží Mikulov je pětadvacátou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Mikulově přístupný zdarma od úterý 20. až do neděle 25. září. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
27září
Legiovlak v Moravských Budějovicích
Nádraží Moravské Budějovice je šestadvacátou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Moravských Budějovicích přístupný zdarma od úterý 27. září až do neděle 2. října. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
7říjen
Legiovlak ve Veselí nad Lužnicí
Zobrazit více
11říjen
Legiovlak v Táboře
Zobrazit více
18říjen
Legiovlak v Písku
Zobrazit více
25říjen
Legiovlak ve Vodňanech
Zobrazit více
1listopad
Legiovlak v Blatné
Zobrazit více
8listopad
Legiovlak v Přešticích
Zobrazit více
15listopad
Legiovlak v Nýrsku
Zobrazit více
22listopad
Legiovlak v Horšovském Týně
Zobrazit více
29listopad
Legiovlak v Nýřanech
Zobrazit více