Akce - Legiovlak - 2021

1červen
Legiovlak v Horažďovicích
Nádraží Horažďovice je první zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Horažďovicích přístupný zdarma od úterý 1. do neděle 6. června. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
8červen
Legiovlak v Milevsku
Nádraží Milevsko je druhou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Milevsku přístupný zdarma od úterý 8. do neděle 13. června. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
15červen
Legiovlak v Bechyni
Nádraží Bechyně je třetí zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Bechyni přístupný zdarma od úterý 15. do neděle 20. června. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
22červen
Legiovlak v Třeboni
Nádraží Třeboň je čtvrtou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Třeboni přístupný zdarma od úterý 22. do neděle 27. června. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
29červen
Legiovlak v Dačicích
Nádraží Dačice je pátou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Dačicích přístupný zdarma od úterý 29. června do neděle 4. července. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
6červenec
Legiovlak ve Velkém Meziříčí
Nádraží Velké Meziříčí je šestou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak ve Velkém Meziříčí přístupný zdarma od úterý 6. do neděle 11. července. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
13červenec
Legiovlak v Náměšti nad Oslavou
Nádraží Náměšť nad Oslavou je sedmou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Náměšti nad Oslavou přístupný zdarma od úterý 13. do neděle 18. července. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
20červenec
Legiovlak v Žamberku
Nádraží Žamberk je osmou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Žamberku přístupný zdarma od úterý 20. do neděle 25. července. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin.
Zobrazit více
27červenec
Legiovlak v Dobrušce
Nádraží Dobruška je devátou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Dobrušce přístupný zdarma od úterý 27. července do neděle 1. srpna. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
3srpen
Legiovlak ve Vrchlabí
Nádraží Vrchlabí je desátou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak ve Vrchlabí přístupný zdarma od úterý 3. do neděle 8. srpna. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
10srpen
Legiovlak v Semilech
Nádraží Semily je jedenáctou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Semilech přístupný zdarma od úterý 10. do neděle 15. srpna. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
17srpen
Legiovlak v Mladé Boleslavi
Nádraží Mladá Boleslav, hlavní nádraží je dvanáctou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Mladé Boleslavi přístupný zdarma od úterý 17. do neděle 22. srpna. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin.
Zobrazit více
27srpen
Legiovlak ve Zbirohu
Nádraží Zbiroh je třináctou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak ve Zbirohu přístupný zdarma od pátku 27. do neděle 29. srpna. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
31srpen
Legiovlak v Praze
Nádraží Praha-Bubny je čtrnáctou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Praze-Bubnech přístupný zdarma od úterý 31. srpna až do neděle 12. září. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
14září
Legiovlak v Olomouci
Nádraží Olomouc, hlavní nádraží je patnáctou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Olomouci přístupný zdarma od úterý 14. až do pátku 24. září. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
25září
Legiovlak v Havířově
Nádraží Havířov je šestnáctou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Havířově přístupný zdarma od soboty 25. do úterý 28. září. Ve všední dny od 8 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. 
Zobrazit více
30září
Legiovlak v Ostravě
Nádraží Ostrava-Svinov je sedmnáctou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Ostravě-Svinově přístupný zdarma od čtvrtka 30. září až do neděle 10. října. Ve všední dny od 8 do 16 hodin a o víkendu od 9 do 16 hodin. 
Zobrazit více
12říjen
Legiovlak v Brně
Nádraží Brno-Královo Pole je osmnáctou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Brně-Králově Poli přístupný zdarma od úterý 12. až do neděle 24. října. Ve všední dny od 8 do 16 hodin a o víkendu od 9 do 16 hodin. 
Zobrazit více
26říjen
Legiovlak v Jihlavě
Nádraží Jihlava je devatenáctou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Jihlavě přístupný zdarma od úterý 26. října až do neděle 7. listopadu. Ve všední dny od 8 do 16 hodin a o víkendu od 9 do 16 hodin. 
Zobrazit více
9listopad
Legiovlak v Českých Budějovicích
Nádraží České Budějovice je dvacátou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Českých Budějovicích přístupný zdarma od úterý 9. až do neděle 21. listopadu. Ve všední dny od 8 do 16 hodin a o víkendu od 9 do 16 hodin. 
Zobrazit více
23listopad
Legiovlak v Plzni
Nádraží Plzeň, hlavní nádraží je jednadvacátou zastávkou legionářského vlaku při jeho letošním putování po městech České republiky. Široké veřejnosti bude Legiovlak v Plzni přístupný zdarma od úterý 23. listopadu až do neděle 5. prosince. Ve všední dny od 8 do 16 hodin a o víkendu od 9 do 16 hodin. 
Zobrazit více